Ranking ubezpieczeń na życie

  • 50
  • 6

Poznaj najnowszy ranking ubezpieczeń na życie w Polsce. Powstał on dzięki pracy ekspertów, którzy przeprowadzili badanie na temat wyboru firmy ubezpieczeniowej na próbie 1000 osób. Według użytkowników serwisu Oferro i Instytutu DBMS na pierwszej pozycji uplasowała się firma MetLife, następnie Nationale Nederlanden i Prudential.

 

Osoby biorące udział w Rankingu Ubezpieczeń pytane były m.in. o: atrakcyjność składki, czytelność OWU (Ogólnych Warunków Ubezpieczenia). A także szybkość wypłaty świadczenia oraz opinie na temat konsultantów, oto wyniki:

 

 

ranking ubezpieczeń na życie

Ranking Ubezpieczeń - Metlife

Ubezpieczenie MetLife – Gwarancja Jutra

Kilka słów o MetLife

MetLife funkcjonuje w Polsce już od 1990 roku. Osobom chcącym się ubezpieczyć, Towarzystwo oferuje pełen zakres produktów i usług ubezpieczeniowych. Sama polisa dostępna jest przez liczne kanały dystrybucji. W ofercie znajdują się ubezpieczenia na życie, zdrowotne, wypadkowe, oszczędnościowe oraz emerytalne.

MetLife Gwarancja Jutra to z góry określona kwota, wypłacana:

  • Najbliższym osobom w razie śmierci Ubezpieczonego
  • Ubezpieczonemu na koniec okresu obowiązywania umowy łącznie z bonusem w postaci dodatkowego świadczenia na dożycie
  • Wcześniejsza wypłata ustalonej kwoty w razie trwałej i całkowitej niezdolności do pracy lub samodzielnej egzystencji wskutek choroby lub wypadku

Osoby biorące udział w badaniu pozytywnie oceniały konsultantów firmy MetLife. Opinie dotyczyły profesjonalnego podejścia związanego z bezpłatną analizą potrzeb ubezpieczeniowych, pomocy w dopasowaniu oferty i szczegółowego wyjaśnienia warunków umowy.

 

 

 

Ranking Ubezpieczeń - Nationale Nederlanden

 

Nationale Nederlanden – Ochrona Jutra

Kilka słów o Nationale-Nederlanden

Towarzystwo ubezpieczeń Nationale-Nederlanden pojawiło się na polskim rynku w 1994 roku i od tego czasu zajmuje się inicjowaniem działań, które mają na celu kształtowanie pozytywnych nawyków związanych z oszczędzaniem oraz inwestowaniem środków finansowych. Plasuje się na drugim miejscu naszego Rankingu Ubezpieczeń.

Ubezpieczenie na życie Ochrona Jutra ma charakter mieszany. To znaczy, że osoba ubezpieczona może część wpłacanej składki gromadzić lub pomnażać. Takie rozwiązanie jest przeznaczone dla tych klientów, którzy wymagają od polisy życiowej znacznie więcej – nie tylko względem siebie, ale i najbliższych.

 

 

Ranking Ubezpieczeń - Prudential

Prudential – Komfort Życia

Kilka słów o Prudential

Prudential istnieje już od ponad 170 lat i zdobył zaufanie 26 milionów klientów w Europie, Azji, Afryce i w Ameryce Północnej. Grupa Prudential była obecna w Polsce w latach 30. XX wieku do wybuchu II wojny światowej. Po latach przerwy, w 2013 roku Grupa Prudential wróciła na polski rynek. Oferuje nowoczesne ubezpieczenia na życie pozwalające na planowanie finansowej przyszłości naszych Klientów. Polisa Prudential zapewnia bezpieczeństwo na każdym etapie życia.

Ubezpieczenie Komfort Życia to ubezpieczenie na życie, które zapewnia bezpieczeństwo finansowe dla Twoich najbliższych, w przypadku Twojej śmierci. Masz pewność, że jeśli Ciebie zabraknie, Twoi bliscy otrzymają wypłatę świadczenia, które pozwoli im spłacić zaciągnięte kredyty lub/oraz utrzymać standard życia na obecnym poziomie.

 

Ubezpieczona rodzina

Ranking ubezpieczeń został stworzony przez specjalistów Instytutu Badań DBMS na próbie 1000 badanych osób. Według opracowania własnego firmy Deloitte, Polacy przy wyborze ofert ubezpieczenia kierują się w większości poradą agenta ubezpieczeniowego.

W ramach Instytutu Badań DBMS przygotowaliśmy również artykuł dotyczący ubezpieczeń w opinii Polaków. Zapraszamy serdecznie do lektury.

Podobne wpisy